Karmstol 1700-tal

686262

KARMSTOL, rokoko, 1700-tal, vitmålad, sits i tyg, skuren dekor, sitthöjd ca 44 cm

Senare bemålning, förstärkningar, kompletterad, slitage

Möbler, Stolar

Makadamgatan 11, Helsingborg

Karmstol 1700-tal

Budhistorik (45 bud)
5219508
6 400
5219502
6 200
5219496
6 000
5219499
6 000
5219496
5 800

Slutpris SEK:
6 400
618 EUR, 701 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.