Kjell Blomberg vägglampor

686820

KJELL BLOMBERG, vägglampor, Örsjö, 1970-tal, 1 par, i mässing med brunlackerade mynningar, etikettmärkta, längd ca 16 cm

Bruksslitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Vägglampor

Hylla 5

Kjell Blomberg vägglampor

Budhistorik (19 bud)
5216628
1 600
5212317
5212317
1 400
5212965
1 300
5212317

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.