Pierre Forsell

686930

PIERRE FORSELL, vas, mässing, Skultuna, 1900-talets andra hälft, dekor i form av krona, höjd ca 24 cm

Repor

Diverse, Metall

Monter 18

Pierre Forsell

Budhistorik (17 bud)
5219202
1 300
5219209
5219202
5219208
5219202

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.