Boksnurra ek

687145

BOKSNURRA, ek, 1900-talets början, jugend, fyra hyllplan, höjd ca 132, 45x45 cm

Sprickor, slitage

Möbler, Hyllor

Rum 16

Boksnurra ek

Budhistorik (29 bud)
5219139
6 600
5219132
6 400
5219133
6 400
5219132
6 200
5219120
6 000

Slutpris SEK:
6 600
637 EUR, 723 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.