Roland Svensson Menföresbåten

687171

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Menföresbåten", signerad roland S, 8/16, daterad 1962, färglitografi, bildmått ca 39,5x32 cm

Fack 10

Roland Svensson Menföresbåten

Budhistorik (6 bud)
5218778
900
5218775
700
5216305
650
5214702
5212716

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.