Rölakan design Ingegerd Silow

687402

INGEGERD SILOW (1916-2005), rölakan, stiliserat mönster på blå samt beige botten, blå inramning, monogramsignerad IS, storlek ca 200 x 138 cm

Smärre slitage, slitage på fransar, smuts

Mattor/Textilier

Hylla 11

Rölakan design Ingegerd Silow

Budhistorik (9 bud)
5219648
5217887
5215082
600
5215081
550
5214511
500

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.