Ed Finnell fotografi föreställande Mick Jagger

687473

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Mick Jagger, Rolling Stones, "Tour of the Americas", Los Angeles 12 Juli 1975, signerad Ed Finnell, numrerad 31/50, analogt handtryckt fotografi, ca 50,8x40,6 cm

Oramat fotografi

Fotografi, Pop/Rock

Budhistorik (14 bud)
5218425
2 400
5218434
2 400
5218425
5218259
5218390
1 900

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.