Karmstolar gustaviansk stil

687512

KARMSTOLAR, 3 st, 1900-talets början, gustaviansk stil, stommar i vitlackerat trä, skuren och delvis förgylld dekor, stoppade sitsar, ryggar och armlän, klädda i rosa textil, sitthöjd ca 43 cm

Stommarna med smuts och fläckar, stextilen med smärre fläckar

Möbler, Stolar

Rum 13

Karmstolar gustaviansk stil

Budhistorik (4 bud)

5219164
5218987
650
5217342
600
5205951

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.