Jan Stenvinkel litografi

687520

JAN STENVINKEL (1933-1989): "Danilo I", signerad Stenwinkel, numrerad 26/125, färglitografi, bladmått ca 80x57 cm

Ej examinerad ur ramen

Fack 7

Jan Stenvinkel litografi
Budhistorik (20 bud)
5219265
5219264
1 400
5219262
1 300
5208483
5219261

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.