Svante Bergh oljemålning

687642

SVANTE BERGH (1885-1946): Stilleben med solrosor. signerad Svante Bergh, olja på duk, ca 78x68 cm

Krackelerad, färgbortfall

Rum 18

Svante Bergh oljemålning

Budhistorik (32 bud)
5219195
8 000
5219220
8 000
5219195
7 800
5219210
7 800
5219195
7 600

Slutpris SEK:
8 000
772 EUR, 877 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.