Roger Fällman oljemålning

687667

ROGER FÄLLMAN (född 1961): Motiv av å, signerad R Fällman, olja på duk, ca 56x46 cm

Smärre färgbortfall

Fack 5

Roger Fällman oljemålning

Budhistorik (7 bud)
5219041
650
5219045
600
5219041
550
5218401
500
5219040
500

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.