Igge Karlsson akvarell

687695

IGGE KARLSSON (1932-2009): Stilleben, signerad och daterad Igge K -58, akvarell, ca 67x49 cm

Ej examinerad ur ram

Rum 7

Igge Karlsson akvarell

Budhistorik (18 bud)
5219331
2 400
5219153
5219330
5219153
1 700
5218598
1 600

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.