Lennart Rodhe färglitografi

687710

LENNART RODHE (1916-2005): Komposition, signerad och daterad Lennart Rohde 1972, monogramsignerad i plåten, 242/360, färglitografi, bladmått ca 45x54 cm

Tavelvagn 3

Lennart Rodhe färglitografi
Budhistorik (7 bud)
5219606
600
5219645
550
5219606
500
5219589
450
5219553

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.