John Kindborg

687711

JOHN KINDBORG (1861-1907): Morgondimma över insjö, signerad och daterad Johan Kindborg 98, olja på duk, dukens mått ca 65,5x97 cm

minimalt färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 6

John Kindborg

Budhistorik (8 bud)
5218543
7 000
5219147
6 800
5218543
6 200
5218605
6 000
5218543
5 000

Slutpris SEK:
7 000
676 EUR, 767 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.