Helge Holmlund oljemålning

687716

HELGE HOLMLUND (1911-1989): Kvinna i blått, signerad H Holmlund, olja på duk, ca 65x54 cm

Smärre retusch

Fack 12

Helge Holmlund oljemålning

Budhistorik (16 bud)
5219183
5218268
5219182
1 900
5218268
1 800
5219181
1 700

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.