Bolle Norge

687730

BOLLE, svarvat trä, målad i rödockra, grönt och guld, kursiv dryckestext i svart, 1800-tal, Norge, höjd ca 11, Ø 25 cm

Bruksslitage, torrsprickor, lagningar

Diverse

Drottninggatan 36, Malmö

Bolle Norge

Budhistorik (11 bud)
5215078
950
5217142
900
5215078
850
5217141
5215078
700

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 300 kr.