Saltkar Frankrike

687737

SALTKAR i silver, med sked, 1 par, Frankrike, 1910-tal, Art Noveau, insatser i glas, stämplade, höjd ca 4, längd ca 7 cm

Ena med fläck, smärre slitage

Silver

Monter 12

Saltkar Frankrike

Budhistorik (5 bud)
5216290
5214306
550
5210341
500
5210340
5210339

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.