Champagnekylare

687738

CHAMPAGNEKYLARE, stämplad Tete leroy, Art deco, 1920/30-tal, kromad koppar, höjd ca 20 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

Diverse

Champagnekylare

Budhistorik (8 bud)
5219392
5219391
950
5219389
900
5219388
850
5219386

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.