Roberto Matta färgetsning

687808

ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): Komposition, numrerad, signerad, färgetsning, ca 49 x 67 cm

Något gulnad, insekter bakom glas

Makadamgatan 11, Helsingborg

Roberto Matta färgetsning

Budhistorik (11 bud)
5219640
5219632
5219630
1 800
5219627
1 700
5219626
1 600

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.