Golvur England

687947

GOLVUR, England, fodralet fanérat i mahogny, bemålad urtavla, lod och pendel finns, höjd ca 230 cm

Smärre slitage, fanérskador, ej funktionstestad

Klockor/Ur

Drottninggatan 36, Malmö

Golvur England

Budhistorik (2 bud)

5219022
5218668

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.