Karl Örbo olja

687954

KARL ÖRBO (1890-1958): Motljus Camaret Bretagne, signerad pch daterad Örbo-47, olja på duk, ca 46x55 cm

Karl Örbo olja

Budhistorik (6 bud)
5219582
500
5216792
450
5219580
450
5216792
5214658

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.