Bruno Mathsson fåtölj Pernilla

688227

BRUNO MATHSSON, "Pernilla", DUX, stomme i bok, klädsel ullimitation, brännstämplad, sitthöjd ca 45/30 cm

Slitage, senare klädsel

Möbler, Fåtöljer

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (17 bud)
5219384
1 600
5217226
5216829
5216828
950
5216827
900

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.