Ljuslykta i glas

691295

LJUSLYKTA, 1900-talets början, hexagonal utformning, utskuret glas, glas i botten, stomme i mässing, höjd inkl. upphängning 58 cm

Smärre slitage, vassa kanter, smärre ärgning, beläggningar

Belysning, Bordslampor, Diverse, Hem

Ljuslykta i glas

Budhistorik (6 bud)
5261221
550
5257076
500
5259542
500
5257076
5242928

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.