Kandelabrar Louis-Philippe 1 par 1800-tal

Föregående | Översikt | Nästa

701232

KANDELABRAR, 1 par, Louis-Philippe, 1800-tal, 3-armad, för 3+1 ljus, ljusförgylld brons, på trepassfot, lösa ljusmanschetter, höjd ca 66 cm

Bär spår av tidigare dragen el

Metall, Belysning, Selected

Kundcenter

701232 - Kandelabrar Louis-Philippe 1 par 1800-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (12 bud)
5336208
14 000
5335184
13 000
5335052
12 000
5331995
9 800
5331979
9 000

1 dag kvar
Avslutas 2019-11-13
21:58   (22:58 )
AKTUELLT BUD SEK:
14 000
1 351 EUR, 1 534 USD
Utropspris SEK:
20 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.