Trädgårdsstolar

706896

TRÄDGÅRDSSTOLAR 1 par, 1900-talets första hälft, stomme av metall, träribbor, senare bemålade, fällbara, höjd ca 90 cm, sitthöjd ca 50 cm

slitage, rost

Möbler, Stolar, Diverse

Makadamgatan 11, Helsingborg

Trädgårdsstolar

Budhistorik (5 bud)
5412457
450
5408405
5412456
5408405
5406024

Slutpris SEK:
450
44 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.