Bengt Fransson olja

709902

BENGT FRANSSON (född 1935): Stockholmsmotiv med stadshuset, signerad Bengt Fransson, olja på duk, ca 38x46 cm

Fack 40

Bengt Fransson olja

Budhistorik (20 bud)
5415664
3 600
5415648
3 400
5414901
3 200
5414248
5414900
2 800

Slutpris SEK:
3 600
353 EUR, 392 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.