Skrivbord 1900-talets mitt

710121

SKRIVBORD, 1900-talets mitt, fanérat i teak och bonad bok, infällda draghandtag i annat träslag, dörr samt två lådor i sarg, benavslut i form av knoppar, märkt undertill med siffrorna "48406" höjd ca 75, 160x76 cm, Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Bruksslitage, rispor, fläckar, märken.

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 2

Skrivbord 1900-talets mitt

Budhistorik (7 bud)
5407205
1 600
5415829
5407205
1 400
5415826
1 300
5407205

Slutpris SEK:
1 600
157 EUR, 174 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.