Sven Jonson oljemålning

710194

SVEN JONSON (1902-1981): "Tidig morgon", signerad Sven Jonson, olja på duk, ca 22x27 cm

Kundcenter

Sven Jonson oljemålning

Budhistorik (8 bud)
5415660
5414070
5414033
1 800
5413802
1 700
5410442
1 600

Slutpris SEK:
393 EUR, 436 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.