Atelje Lyktan vägglampa

711387

VÄGGLAMPA för lysrör, Atelje Lyktan / Åhus, 1970-tal, gullackerad metall, bredd ca 68 cm

Smärre repor

Belysning, Vägglampor, Diverse

Rum 7

Atelje Lyktan vägglampa

Budhistorik (16 bud)
5432881
5430309
5432873
950
5430309
900
5432871
850

Slutpris SEK:
108 EUR, 120 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.