Bordslampa jugend

711426

BORDSLAMPA, 1900-talets början, jugend, patinerad brons, förgylld dekor, höjd med senare skärm 70 cm, bytt el

Belysning, Bordslampor

Rum 7, Hylla 9

Bordslampa jugend

Budhistorik (23 bud)
5431684
7 000
5432679
6 800
5431684
6 200
5431538
6 000
5431421
5 800

Slutpris SEK:
7 000
687 EUR, 763 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.