Vägglampor samt golvlampa Ewå

723675

EWÅ, Värnamo, golvlampa, mässing, ledade armar, längd/djup upptill ca 40 cm, golvlampans höjd ca 144 cm, 1900-talets slut, skärmen ifrån 1960-talet

SAV garanterar inte funktionen, skärmen ej tillhörande

Belysning, Golvlampor

Rum 15

Vägglampor samt golvlampa Ewå

Budhistorik (2 bud)

5535660
5524888

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.