Louis Poulsen vägglampor 1 par

723690

JENS MØLLER-JENSEN, vägglampor, 1 par, "Albertslund", för utomhusbruk, med sockel för lysrörslampa, för Louis Poulsen, galvat stål, 1980-tal, längd ca 42 cm

Bruksslitage, SAV garanterar inte dess funktion

Belysning, Utelampor, Design

Rum 14

Budhistorik (16 bud)
5536971
5 600
5537003
5 400
5536971
5 000
5536506
4 800
5536506
4 400

Slutpris SEK:
5 600
550 EUR, 610 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.