Träkärl

733332

TRÄKÄRL, allmoge, 1800-tal, trä samt järnplatt

Omfattande bruks och åldersrelaterat slitage

Diverse

Rum 3

Träkärl

Budhistorik (5 bud)
5631358
500
5631276
450
5622373
5622362
5618905

Slutpris SEK:
500
51 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.