Skinnsoffa 1970-tal

734529

SOFFA, 3-sitsmodell, ca 1970-tal, klädd i brunt skinn, lösa plymåer, märkt AB Nili Stoppmöbler - Made In Sweden, sitthöjd ca 45, 190x81 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffor

Rum 1

Skinnsoffa 1970-tal

Budhistorik (28 bud)
5632162
6 200
5632158
6 000
5632156
5 800
5632155
5 600
5632150
5 400

Slutpris SEK:
6 200
637 EUR, 726 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.