Bordslampa 1950-tal

734649

BORDSLAMPA, 1950-tal,mässing samt skärm i orangefärgad plåt, reglerbar skärm, höjd ca 29 cm

Fungerar enligt uppgift, visst slitage kring skärm

Belysning, Bordslampor

Hylla 5

Bordslampa 1950-tal

Budhistorik (5 bud)
5628700
1 400
5625768
1 300
5622317
5617745
900
5617744

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.