Tedosor Kina 1700-tal

734863

TEDOSOR med LOCK, 1 par, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), famille verte, dekor i emlajfärger, höjd ca 16 cm

Mindre nagg

Orientaliskt, Porslin

Drottninggatan 36, Malmö

Tedosor Kina 1700-tal

Budhistorik (34 bud)
5632034
6 200
5631904
6 000
5632032
6 000
5631904
5 800
5632031
5 600

Slutpris SEK:
6 200
609 EUR, 676 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 300 kr.