Vas

734980

VAS, Kina, 1900-talets mitt, soapstone, längd ca 24 cm, höjd ca 16 cm

Smärre slitage

Orientaliskt, Konsthantverk

Drottninggatan 36, Malmö

Vas

Budhistorik

2020-02-14 kl 13:48
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 300 kr.