Gunnar Nylund stengodsvas

735024

GUNNAR NYLUND, vas med hänkel, Rörstrand, glaserat stengods, signerad Rörstrand R Nylund, höjd ca 35 cm

Smärre slitage

Keramik/Porslin

Gunnar Nylund stengodsvas

Budhistorik (5 bud)
5631277
5631717
5631277
5629394
700
5623051

Slutpris SEK:
123 EUR, 141 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.