Peter Dahl litografi

735761

PETER DAHL (1934-2019): Restauranginteriör, signerad Peter Dahl, 101/375, färglitografi, bladmått ca 58x86 cm

Rum 18

Peter Dahl litografi

Budhistorik (11 bud)
5632171
5629560
5631899
5629560
950
5630299
900

Slutpris SEK:
113 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.