Bordslystrar 1 par

736176

BORDSLYSTRAR, 1 par, 1900-tal, skaft av alabaster och mässing, för två ljus, höjd ca 43 cm

Smärre åldersrelaterat slitage

Belysning, Bordslampor

Linnégatan 21, Norrköping

Bordslystrar 1 par

Budhistorik (4 bud)

5631927
700
5631930
650
5631927
5621798

Slutpris SEK:
700
69 EUR, 76 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.