Vas glas 1800-/1900-tal

736179

VAS, glas, 1800-/1900-tal, slipad dekor av maskrosor, signerad B 132, höjd ca 25,5 cm

Någon repa

Glas, Övrigt glas

Vas glas 1800-/1900-tal

Budhistorik (25 bud)
5631993
3 200
5631999
5631993
2 800
5631997
2 600
5631993
2 400

Slutpris SEK:
3 200
329 EUR, 375 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.