Karmstolar 1 par

737076

KARMSTOLAR, 1 par, 1800-tal, Karl-Johanstil, fanérade i mahogny, sitthöjd 43 cm

Fanérskador, lagningar

Möbler, Fåtöljer

Rum 21

Karmstolar 1 par

Budhistorik (16 bud)
5632095
5632094
5632092
950
5632091
900
5632086
850

Slutpris SEK:
113 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.