Anders Andrén oljemålning

737194

ANDERS ANDRÉN (född 1947): (2) "Frisk vind NO Tyfö" resp "Kvällsfiske", signerade, olja på pannå, 27x35 cm

Fack 26

Anders Andrén oljemålning

Budhistorik (20 bud)
5631980
1 700
5631976
1 600
5631920
5631973
5631920

Slutpris SEK:
1 700
167 EUR, 185 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.