Onni Oja litografi

737200

ONNI OJA (1909-2004) man i snön, signerad samt daterad 1983, litografi, 21/100, 39x60 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Onni Oja litografi

Budhistorik

Bud EUR

2020-02-14 kl 14:28
Slutpris EUR:
0
0 SEK, 0 USD
Utropspris EUR:
80