Bordslampor 1 par Italien

737212

BORDSLAMPOR, 1 par, 1970-tal, Italien, glaserad keramik, textilskärmar, höjd (stomme) 56 cm

Skärmar med fläckar, smärre glasyrnagg

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Bordslampor 1 par Italien

Budhistorik (23 bud)
5631952
2 800
5631067
2 600
5629463
2 400
5631065
2 400
5629463

Slutpris SEK:
2 800
288 EUR, 328 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.