Hans Hedberg ägg

737244

HANS HEDBERG, skulptur, Biot, Frankrike, i form av ägg, starkeldsfajans, spräcklig glasyr i blått, signerad HHg, höjd inkl. ställ 15 cm

Nagg

Keramik/Porslin, Design

Monter 15

Hans Hedberg ägg

Budhistorik (15 bud)
5632056
4 200
5631753
5631753
3 400
5627856
3 200
5631750
3 200

Slutpris SEK:
4 200
432 EUR, 492 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.