Stolar 1 par

737261

STOLAR, 1 par, sengustavianska, vitmålade, skuren dekor, sitthöjd 44 cm

Renoverade, slitage, senare bemålning, smärre skador

Möbler, Stolar

Rum 21

Stolar 1 par

Budhistorik (3 bud)

5631885
550
5629239
5628448

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.