Pablo Picasso litografi

737312

PABLO PICASSO (1881-1973) efter: Figurscen, signerad i trycket, litografi, bladmått 65x48 cm

Tavelvagn 3

Pablo Picasso litografi

Budhistorik (15 bud)
5631759
1 600
5631994
5631759
1 300
5630462
5631758

Slutpris SEK:
1 600
164 EUR, 187 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.