fartysmodell

737333

FARTYGSMODELL, Skornett, 3 mastad skonare, sekelskifte 1800/1900-tal, trämodell, läng 70 cm

Delvis senare bemålad, smärre riggskador

Nautica/Technica

Rum 3

fartysmodell

Budhistorik (8 bud)
5631529
1 600
5631509
1 400
5631139
5621661
5618446
600

Slutpris SEK:
1 600
164 EUR, 187 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.