Zenith

751249

ZENITH, armbandsur, 18K guld, mekanisk (manuell), 1960-tal, plexiglas, präglat originalarmband i läder, förgyllt originalspänne, boettnr 30.0320.360, diameter 34 mm

Ingår i tema "Handpicked watches & jewellery"

Smärre bruksslitage, fungerade vid enklare test, SAV garanterar ej funktionen

Klockor/Ur, Guld/Smycken, Tema

Geijersgatan 14, Göteborg

Zenith

Budhistorik (14 bud)
5757034
5 400
5756923
5 200
5756474
5 000
5756023
4 800
5756472
4 800

Slutpris SEK:
5 400
530 EUR, 589 USD
Utropspris SEK:
4 500

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 200 kr.